KINDER Joy of moving Minisiatkówka Plażowa

Dołącz do nas!

Od ponad 30 lat rozgrywki minisiatkówki rozgrywane są w kategorii „2”, „3”, „4” dziewcząt i chłopców w hali. W tym sezonie przychodzimy do Was z nowym projektem Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Grupy Ferrero w Polsce. Halę zamieniamy na plażę! Zapraszamy sympatyków minisiatkówki do udziału w I edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving!

Współpraca Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Grupy Ferrero w Polsce rozwija się wyśmienicie. Od ponad 15 lat wspólnie organizujemy najpiękniejszy turniej minisiatkówki w Europie, czyli Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. Co roku o mistrzostwo Polski walczy blisko 45 tysięcy młodych zawodniczek i zawodników z całego kraju.

Siatkówka cały czas się rozwija. My również nie mamy zamiaru spocząć na laurach. W związku z tym, przychodzimy do Was z wyjątkowym zaproszeniem do udziału w I edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving! Razem z nami spędź aktywnie czas podczas gry w minisiatkówkę, tym razem nie w hali, a na piasku!

Siatkówka plażowa również dostarcza wiele radości i pozytywnych emocji. Wspólnie z drużyną możesz przeżyć prawdziwą przygodę życia, którą zapamiętasz na całe życie. Co więcej, umiejętności i doświadczenie zdobyte podczas gry w minisiatkówkę plażową na pewno zaprocentuje podczas gry w hali.

Celem tych rozgrywek jest promowanie minisiatkówki plażowej wśród dzieci, propagowanie zasad i nagradzanie postaw fair play, kształtowanie zdrowego stylu życia oraz aktywizacja lokalnych środowisk sportowych.

Do udziału w rozgrywkach minisiatkówki plażowej KINDER Joy of moving mogą zgłosić się zespołu w trzech kategoriach wiekowych: U-11, U-12, U-13 dziewcząt i chłopców! Pierwsza część rywalizacji będzie toczyła się na poziomie województwa. Podczas Finałów Wojewódzkich zostaną wyłonione po trzy najlepsze drużyny z danej kategorii, które uzyskają prawo do udziału w Wielkim Finale!

Nie czekaj – dołącz do Nas i zostań mistrzem radości na piasku!