KINDER Joy of moving Minisiatkówka Plażowa

Wielki Finał 2023: gramy na plaży Millenium

Od 26 do 28 czerwca na Plaży Millenium w Kołobrzegu zostanie rozegrany Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving. To historyczna edycja, ponieważ po raz pierwszy Polski Związek Piłki Siatkowej we współpracy z Grupą Ferrero Polska organizują mistrzostwa Polski w minisiatkówce plażowej!

Polski Związek Piłki Siatkowej we współpracy z wieloletnim partnerem – Grupą Ferrero w Polsce podjęli decyzję o kolejnym etapie działalności na rzecz rozwoju minisiatkówki w Polsce. Poza rozgrywkami w hali już za kilka dni, po raz pierwszy w historii zostaną rozegrane Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving. Turniej zostanie rozegrany 26-28 czerwca 2023 roku w Kołobrzegu.

Od poniedziałku do środy na plaży Millenium w Kołobrzegu ponad 180 drużyn w kategorii U-11, U-12, U-13 dziewcząt i chłopców będzie walczyć o tytuł mistrza Polski w danej kategorii wiekowej.

WAŻNA INFORMACJA: Wejście na boiska Plaży Millenium przygotowane na plaży znajduje się od ulicy Fredry (wejście nr 8 obok Kamiennego Szańca). Uczestnicy Wielkiego Finału, którzy zdecydują się dotrzeć w okolice plaży samochodem mogą pozostawić swoje pojazdy na parkingu AMFITEATR. Organizatorzy zwracają uwagę, że jest to parking płatny i po zaparkowaniu samochodu należy pobrać bilet parkingowy!

Autor: Katarzyna Porębska