KINDER Joy of moving Minisiatkówka Plażowa

DOŁĄCZ DO NAS

  • Czy Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas wolny na świeżym powietrzu?
  • Czy gry zespołowe i praca w grupie sprawiają mu radość?

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania jest twierdząca, to zapraszamy do udziału w fantastycznej siatkarskiej przygodzie, czyli w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Minisiatkówce Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving, które bawią, uczą i wychowują! 

Podstawowe informacje, o których warto wiedzieć:

W Ogólnopolskich Mistrzostwach w Minisiatkówce Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving mogą wziąć udział dziewczęta i chłopcy w wieku od 11 do 13 lat, reprezentujący  szkoły, kluby sportowe, zespoły amatorskie, akademie siatkarskie, a także stowarzyszenia, fundacje oraz podmioty niezrzeszone.

Rozgrywki prowadzone są w podziale na następujące etapy: eliminacje wojewódzkie oraz Wielki Finał, do którego awansują po trzy najlepsze drużyny U-11, U12, U-13 dziewcząt i chłopców. Podczas gry na piasku młode zawodniczki i zawodnicy będą rozwijać swoje umiejętności sportowe, a przy tym świetnie się bawić oraz nawiązywać przyjaźnie.

 Młode zawodniczki i zawodnicy rozwijają swoje umiejętności sportowe w 2-osobowych drużynach, grają w podziale na kategorie wiekowe U-11, U-12, U-13.

W jaki sposób można zgłosić chęć udziału w Mistrzostwach? Bardzo prosto!

Wystarczy zgłosić swoją drużynę e-mailowo lub telefonicznie do koordynatora Mistrzostw, wyznaczonego przez Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej. Dane kontaktowe do poszczególnych koordynatorów znaleźć można w zakładce KONTAKT 

Dołącz do naszej siatkarskiej rodziny, przeżyj fanatyczną sportową przygodę i zostań Mistrzem Radości!