KINDER Joy of moving Minisiatkówka Plażowa

Patronat Honorowy Ministerstwa Sportu i Turystyki

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce  Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving rozgrywane będą pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W ostatnim czasie Polski Związek Piłki Siatkowej zwrócił się do Ministerstwa Sportu i Turystyki o objęcie patronatem Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving.

Polski Związek Piłki Siatkowej wspólnie ze swoim partnerem Grupą Ferrero w Polsce od ponad 16 lat wspólnie współorganizują największy turniej minisiatkówki na hali. Nadszedł czas na kolejny etap działań. Od tego roku rozgrywki minisiatkówki poza halą będą toczyły się również na piasku! W czerwcu po raz pierwszy w historii zostaną rozegrane Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving!

Ministerstwo Sportu i Turystyki wydało pozytywną decyzję o objęciu Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving patronatem honorowym. 

Tegoroczna edycja Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving będzie historyczna, ponieważ po raz pierwszy młodzi adepci siatkówki będą mogli spróbować swoich sił podczas gry na piasku. To szansa, żeby zdobyć cenne doświadczenie i powalczyć o tytuł mistrza Polski w danej kategorii wiekowej.

Finalistów tegorocznej historycznej edycji rozgrywek minisiatkówki na plaży poznamy najpóźniej 20 czerwca.

Patronat honorowy Ministerstwa Sportu i Turystyki

Autor: Katarzyna Porębska