KINDER Joy of moving Minisiatkówka Plażowa

Zgłoś swoją drużynę!

Startuje I edycja Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving! Nie czekaj! Zgłoś swoją drużynę do udziału w tej historycznej edycji rozgrywek!

W Ogólnopolskich Mistrzostwach w Minisiatkówce Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving mogą wziąć udział dzieci z klas IV-VI szkoły podstawowej, które reprezentują szkoły, kluby sportowe, zespoły amatorskie, akademie siatkarskie, a także stowarzyszenia, fundacje oraz podmioty niezrzeszone.

Rozgrywki prowadzone są w podziale na dwa etapy: eliminacje wojewódzkie oraz Wielki Finał, do którego awansują po trzy najlepsze drużyny z kategorii U-11, U-12, U-13 dziewcząt i chłopców. Podczas gry na piasku młode zawodniczki i zawodnicy będą rozwijać swoje umiejętności sportowe, a przy tym świetnie się bawić oraz nawiązywać przyjaźnie.

Przez ostatnie 30 lat rozgrywki minisiatkówki toczyły się tylko w hali. Od tego sezonu to zmieniamy! Z wielką przyjemnością i radością chcemy wspólnie z Wami napisać nowy rozdział w historii minisiatkówki. Dlatego nie czekaj, tylko zgłoś swoją drużynę do Ogólnopolskich Mistrzostwach w Minisiatkówce Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving!

W jaki sposób można zgłosić chęć udziału w Mistrzostwach? Bardzo prosto!

Wystarczy zgłosić swoją drużynę e-mailowo lub telefonicznie do koordynatora Mistrzostw, wyznaczonego przez Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej. Dane kontaktowe do poszczególnych koordynatorów znaleźć można w zakładce KONTAKT.

Organizacją rozgrywek na etapie wojewódzkim zajmują się Wojewódzkie Związki Piłki Siatkowej, które są odpowiedzialne za przygotowanie systemu i harmonogramu rozgrywek.

Dołącz do naszej siatkarskiej rodziny, przeżyj fanatyczną sportową przygodę i zostań Mistrzem Radości na plaży!